Zastawa stołowa

Nowości

Marrakesz

Marrakesz

Marrakesz to kolekcja inspirowana wyjątkowym klimatem tego afrykańskiego miasta.
Porcelanowe naczynia zdobi charakterystyczny, marokański wzór, który tworzą symetryczne, przeplatające się linie. Miłośnicy niestandardowych rozwiązań mogą łączyć porcelanowe talerze i miski w różnych kolorach, co sprawia, że każda kompozycja nabiera niepowtarzalnego wyrazu.

River

River

Kolekcja River to nowoczesny fason, który charakteryzuje się prostą, minimalistyczną linią. Stylu dodaje mu łagodny relief, który przywodzi na myśl nurt płynącej rzeki. Kolekcja wpasuje się w gust każdego miłośnika stylowych i praktycznych rozwiązań. River to odporna i wytrzymała porcelana, która, dzięki możliwości mycia w zmywarce i podgrzewania w piecach konwekcyjnych, idealnie sprawdzi się na co dzień.

Roma Eto Hotel

Roma Eto Hotel

Roma Eto Hotel w kulturze europejskiej okrąg jest symbolem doskonałości i nieskończoności. Skoncentrowane kręgi kojarzą się z harmonią i równowagą. Ta doskonała figura geometryczna, która odgrywała istotną rolę już w Starożytności, idealnie oddaje szlachetność i piękno porcelany.

Roma Eto Hotel, profesjonalna linia porcelany Lubiana Premium, ozdobiona subtelnymi okręgami jest kwintesencją czystej formy i elegancji. Perfekcyjnie wykonana i nieprzemijająca w swoim fasonie świetnie dopasuje się do każdego wnętrza. Zanurzona we włoskim stylu Roma Eto jest znakomitą podstawą do prezentowania wykwintnych dań.

Stone Age

Stone Age

W poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów projektanci Lubiany cofnęli się kilka tysięcy lat wstecz - do epoki, w której prym wiódł kamień. Efektem tej podróży w czasie jest fason Stone Age. Ta nowoczesna wariacja na temat białej porcelany nawiązuje formą do natury, pradawnych tradycji rzemieślniczych, kiedy każdy przedmiot był ręcznie wykonany – wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Kolekcje Stone Age, dostępne w wersji białej i ręcznie malowanej, doskonale wpasowują się we współczesne trendy aranżacyjne, sprawdzą się na stołach pasjonatów oryginalnej porcelany i z pewnością zrobią wrażenie na gościach nowoczesnych hoteli i restauracji.