Zastawa stołowa

Firma

Porcelana Lubiana to nie tylko znane w regionie zakłady produkcyjne. Ważną częścią grupy kapitałowej jest spółka Lubiana Hurt, która powstała w 1995 roku. Oficjalna hurtownia od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją porcelanowych wyrobów stołowych, głównie produkcji ZPS Lubiana S.A., a także Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów oraz Chodzież.

Zmieniający się rynek oraz oczekiwania klientów, którzy chcą mieć w jednym miejscu możliwość kompleksowego wyposażenia, sprawił, że Spółka rozszerzyła dostępny asortyment. Obecnie w ofercie znajdziemy nie tylko porcelanę, ale też sztućce, szkło, czy inne elementy istotne dla wyposażenia szeroko rozumianego segmentu HoReCa.

Eksperci sprzedaży w spółce Lubiana Hurt oferują fachowe doradztwo i pomoc w doborze niezbędnego wyposażenia. Długoletnie doświadczenie zdobyte w czasie działalności Spółki daje gwarancję i pewność, że każdy klient poszukujący produktów na miarę potrzeb jest wyjątkowy, a nie jednorazowy. Doradcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, traktując każdą sprawę indywidualnie oraz oferując najlepsze możliwe rozwiązania. Najwyższa jakość produktów oraz zaangażowanie pracowników Spółki sprawiają, że Lubiana Hurt jest jednym z wiodących na rynku dystrybutorów.